آلبوم قافله سالار عشق از سالار عقیلی

قافله سالار عشق

22

اثری از: سالار عقیلی، مازیار شاهی

ناشر: آوای چکاد

سبک: آوازی

قیمت نهایی: 12,000 تومان 8,000 تومان

زمان انتشار: اردیبهشت 1395

مجوز ارشاد: 94-9009

دانلود آلبوم
آلبوم موسیقی «قافله سالار عشق» به مناسبت سالروز درگذشت استاد «محمد رضا لطفی» با آهنگسازی و تنظیم شاگرد ایشان «مازیار شاهی» به خوانندگی «سالار عقیلی» می باشد.
«مازیار شاهی» درباره این آلبوم می گوید: " «قافله سالار عشق» واکنش درونی و موسیقیایی آهنگساز به فاجعه درگذشت استاد لطفی ست. ارتباط عمیق و درونی «سالار عقیلی» با اثر و وحدت حسی نوازندگان در اجرا تمام آنچه در درون پرورانده بودم را به بهترین و هنری ترین شکل بازتابی بیرونی داد."
«علیرضا جواهری»(سنتور، سنتور آلتو، تمبک و دف)، «مازیار شاهی»(تار، سه تار، بم تار و بربط)، «صمد برقی»(کمانچه وکمانچه آلتو) و «هوشمند عبادی»(نی) در«قافله سالار عشق» به نوازندگی پرداخته اند. قطعات اجرا شده در این اثر «تصنیف آیینه شکسته» بر روی غزلی از استاد «هوشنگ ابتهاج»(اصفهان، دشتی، شور)، «غرنگ »(همنوازی سه تار و کمانچه آلتو)، «طرحی از ویرانه های دور»(براساس تمی از استاد لطفی)، «تصنیف ببارد خزانم» با شعری از «مازیار شاهی»، «یاد یار»(سنتور)، «هوای روی تو دارم»، «رحیل»( برای گروه های سازهای ایرانی در آواز دشتی) بر روی غزلی از استاد «هوشنگ ابتهاج»، «گریه گرفته است گلو»(تکنوازی نی در آواز دشتی و ابوعطا)، «تصنیف سر پروازم نیست» و «وداع» هستند.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1
دانلود
2

غرنگ

799 تومان
دانلود
3
دانلود
4

تصنیف ببارد خزانم

799 تومان
دانلود
5

رحیل

799 تومان
دانلود
6

یاد یار (سنتور)

799 تومان
دانلود
7
دانلود
8

گریه گرفته است گلو

799 تومان
دانلود
9

نی

799 تومان
دانلود
10
دانلود
11

وداع

799 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران