آلبوم همنشین درد از علی زند وکیلی

همنشین درد

34

اثری از: علی زند وکیلی، آرش فلاح صفا

ناشر: موسسه فرهنگی هنری ماهور

سبک: آوازی

قیمت نهایی: 16,000 تومان 13,000 تومان

زمان انتشار: خرداد 1394

مجوز ارشاد: 93-8595

دانلود آلبوم
امروز نه آغاز و نه انجام جهان است
ای بس غم و شادی که پس پرده نهان است
هوشنگ ابتهاج از معدود شاعران معاصر است که در عین پایبندی به قواعد عروضی شعر کلاسیک، مضامینی نو در سروده های خود مطرح کرده که با چاشنی تصاویر خیال انگیز، اشعار او را برای خلق آثار موسیقایی بسیار مستعد کرده است. «همنشین درد»، اثر مشترک علی زند وکیلی و آرش فلاح صفا، یکی از همین آلبوم هایی است که «سایه» در آن حضوری پررنگ دارد.
«همنشین درد» را موسسه فرهنگی هنری ماهور در 10 قطعه منتشر کرده است؛ آلبومی به سبک موسیقی سنتی ایرانی که نامگذاری قطعات آن هم بر اساس دسته بندی های موسیقی کلاسیک است: مقدمه، ضربی، دونوازی، تصنیف، آواز، درآمد و فرود. قطعه همنام آلبوم نیز به یاد پرویز مشکاتیان اجرا شده است.
به جز ه.ا. سایه، اشعاری از امیرخسرو دهلوی و مهدی اخوان ثالث نیز در «همنشین درد» خوانده شده است. آهنگسازی این آلبوم را آرش فلاح صفا و اجرای آن را گروه آوای نوروز بر عهده داشته اند و علی زند وکیلی، خواننده این آلبوم است. او که همراه برادرش، محمد زند وکیلی، گروه «زند بند» را تاسیس کرد، با گروه دنگ شو به شهرت رسید، ولی به جز دنگ شو، با گروه‌های خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروند و گلبانگ همکاری داشته است.
از علی زند وکیلی پیشتر آلبوم های «عبور از مه»، «میان تاریکی» و «دشت جنون» منتشر شده و اجرای تیتراژ سریال های «شاهگوش»، «پژمان» و «دزد و پلیس» را به تنهایی یا همراه با دنگ شو بر عهده داشته است.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

مقدمه

999 تومان
دانلود
2

ضربی رقص نوا

999 تومان
دانلود
5

آواز: درآمد

999 تومان
دانلود
6

تصنیف آفاق

999 تومان
دانلود
9

آواز: فرود

999 تومان
دانلود
10

تصنیف سجود

999 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران