آلبوم BeepMix از DJ AvA

BeepMix

66

اثری از: DJ AvA

ناشر: بیپ تونز

سبک: پادکست

قیمت نهایی: رایگان

زمان انتشار: تیر 1394

دانلود آلبوم
گاهی دلت می خواهد سبک خاصی از موزیک را گوش بدهی؛ مثلا حال و هوای راک به سرت افتاده، اما حوصله بالا و پایین کردن پِلی لیستت را نداری. گاهی دلت خاطره بازی می خواهد؛ دوست داری آهنگ های «اون قدیما» را گوش بدهی، اما نمی دانی بعضی از موزیک هایی را که از آنها خاطره داری، کجا می توان پیدا کرد. در مناسبت های مختلف، دلت آهنگ هایی با حال و هوای خاص آن روزها می خواهد: شب یلدا، پاییز، تولد سهراب سپهری، سالروز تولد مرتضی پاشایی و ... . گاهی دلت می خواهد درباره موزیک هایی که گوش می دهی، بیشتر بدانی و اطلاعاتی هم درباره آرتیست، سبک، پیشینه ساخت آهنگ و ... داشته باشی. اصلا گاهی پِلی لیست خودت برایت تکراری می شود و دلت می خواهد یک موزیک باز حرفه ای پیشنهاد خوبی برای شنیدن به تو بدهد.
این جور وقت ها چه می کنی؟
بیپ میکس مجموعه ای از میکس هایی است که «این جور وقت ها» به درد می خورد؛ میکس هایی از موزیک هایی که بیپ تونز برای شنیدن به شما پیشنهاد می دهد. آهنگ هایی از سبک ها و ژانرهای مختلف موسیقی، موزیک های موضوعی و مناسبتی یا اصلا موزیک های دلبخواهی؛ آهنگ هایی که بعضا حتی در آرشیو بیپ تونز وجود ندارند، اما بزرگترین مرجع آنلاین موسیقی در ایران دوست داشته و فکر کرده باید شنیده شوند.
بزرگترین مزیت BeepMix گُزیده بودن آن است؛ در زمانه ای که دیگر وقت و حوصله نداریم مجموعه آثار، یک آلبوم یا حتی یک آهنگ کامل از یک هنرمند را گوش بدهیم و میکس ها خیلی پرطرفدار شده اند، بیپ میکس دست به گزینش می زند و مثلا از 50 آهنگ، شنونده را تنها به شنیدن قسمت های خوب پنج آهنگ برتر دعوت می کند، مختصر و مفید. علاوه بر این، با اطلاعاتی که گاه لابلای موزیک به شنونده می دهد، ناخودآگاه بر آگاهی موسیقایی مخاطب می افزاید.
پیشنهادها، انتقادات، نظرات و آهنگ ها و موضوعات پیشنهادی خود را با آدرس ایمیل beepmix.podcast@gmail.com با بیپ میکس در میان بگذارید.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
19

صراحی

رایگان
دانلود
18

زمستون

رایگان
دانلود
17

یلدا

رایگان
دانلود
16

تهران

رایگان
دانلود
15

حافظیه

رایگان
دانلود
14

اهل کاشانم

رایگان
دانلود
12

چارتار

رایگان
دانلود
11

صخره (دو)

رایگان
دانلود
10

ریتم (دو)

رایگان
دانلود
7

آدرنالین

رایگان
دانلود
5

ریتم (یک)

رایگان
دانلود
4

نوستالژیا

رایگان
دانلود
1

صخره (یک)

رایگان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران