سوختم و ساختم، من تو رو باختم
داشتم رو قلبت خونه می ساختم
چه زود تموم شد حس قشنگم
عشقم حروم شد، با کی بجنگم
بابک جهانبخش این شعر را سروده و آهنگش را هم ساخته؛ شعری غم انگیز با محتوای هجران و جدایی بر بستر آهنگی پاپ با ریتم تند، به سبک کارهای جهانبخش. اما «تو رو باختم» را عارف محمدی خوانده، به عنوان سرآلبومی دومین آلبوم رسمی خود: «ببخشید شما!».
آلبوم «ببخشید شما!» در 11 آهنگ به تهیه کنندگی فرشاد صادقی منتشر شده است. بعد از «با من باش»، این دومین آلبوم رسمی عارف محمدی است که در سبک پاپ ایرانی منتشر شده است. این خواننده که در خانواده ای هنرمند با موسیقی آشنا و به آن علاقمند شده، در دومین آلبوم خود سعی کرده با استفاده از چهره های مطرح موزیک پاپ ایران، اثر باکیفیتی ارائه کند.
ترانه های آلبوم «ببخشید شما!» را امیرعلی بهادری، بابک جهانبخش، سید محمد کاظمی، پژواک انتظاری و علی بحرینی سروده اند، آهنگ های آن را امیرعلی بهادری، بابک جهانبخش، پیام هوشمند، امین قباد، میلاد منصور خاکی، آمین ملک و امیرعلی زمانیان ساخته اند و تنظیم قطعات بر عهده بهزاد گرجی، کوشان حداد، حامد برادران، سعید شمس، هومن نامداری، پیام هوشمند و مهران عباسی بوده است.
همچنین پیام طونی، امیر فتحی، احسان جعفری، پرویز وزیری، حامد برادران، کیان دارات، مهیار رضوان، فیروز ویسانلو، فرزاد ماهان، رضا تاجبخش، هادی جداری، یاشار خسروی، هومن نامداری و همایون نصیری با ویولن، پرکاشن، ساکسفون، پیانو، گیتار، فلوت عربی، سه تار، سنتور و آکاردئون در آلبوم «ببخشید شما!» به نوازندگی پرداخته اند.
کاور آلبوم با عکس عارف محمدی در باجه تلفنی قرمز که یادآور تلفن های عمومی در انگلستان است، تزئین شده؛ انگار پشت تلفن دارد از مخاطب خاصش می پرسد: ببخشید... شما؟
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

تو را باختم

رایگان
دانلود
2

وقتی تو میای

299 تومان
دانلود
3

دلگیرم

299 تومان
دانلود
4

دیگه عاشق شدم

299 تومان
دانلود
5

جادو

299 تومان
دانلود
6

باور نمی کنم

299 تومان
دانلود
7

فرصت

299 تومان
دانلود
8

شرط بستم

299 تومان
دانلود
9

محال

299 تومان
دانلود
10

بی احساس

299 تومان
دانلود
11

از تو نمی گذرم

299 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران