«به این باور دارم که زندگی دوست داشتن است و باور کنید به عشق شما برمی گردم».
این را پیام صالحی می گوید، یکی از بنیانگذاران اولین گروه تاریخ موسیقی پاپ ایران که با گروه آریان برای نسلی خاطره ساز شد و حالا، بعد از انحلال این گروه، با آلبومی مستقل به دنیای موسیقی بازگشته است: «برمی گردم».
آلبوم «برمی گردم» 14 آهنگ دارد و ترانه های آن را یاحا کاشانی، شراره فرنژاد و مهرزاد امیرخانی، ترانه سرا و دوست مرتضی پاشایی سروده اند. آهنگ های آن را چهره های مطرحی مثل مازیار فلاحی، بابک جهانبخش، ماهان بهرام خان، میلاد ترابی، شراره فرنژاد، یاحا کاشانی، انوشیروان تقوی، پیام هوشمند، پیام صالحی و سینا شعبان خانی ساخته و تنظیم قطعات را شهاب اکبری، حامد برادران، انوشیروان تقوی، پیام هوشمند، کوشان حداد و میلاد ترابی بر عهده داشته اند.
فیروز ویسانلو، بهنام حکیم، مهران فرشباف، مسعود همایونی، هومن نامداری، پیام طونی، اشکان موسوی، کیان دارات، پیام صالحی و حامد برادران نیز با گیتار کلاسیک، ویولن، ساکسفون، گیتار الکتریک، آکاردئون، پرکاشن و بوزوکی در «برمی گردم» به نوازندگی پرداخته اند.
پیام صالحی که در نوجوانی سنتور را نزد آزیتا حاجیان، شاگرد فرامرز پایور فرا گرفته، سپس پیانو و آواز و در نهایت گیتار را نیز آموخته و در دوران سربازی در کرمانشاه با علی پهلوان آشنا شده، آشنایی ای که به تشکیل گروه آریان انجامید و حرکتی نو در موسیقی پاپ بعد از انقلاب را رقم زد. آلبوم «و اما عشق» گروه آریان، عنوان پرفروش ترین آلبوم موسیقی را به دست آورد و همکاری با هنرمندان مطرحی مثل کریس دی برگ در کارنامه گروه آریان ثبت شد.
اما حالا پیام صالحی در آلبوم مستقل خود، با هنرمندان مطرح موسیقی پاپ همکاری کرده و اثری ارائه کرده که در برخی قطعات، به خصوص با صدای ویولن، آهنگ های محبوب آریان را به یاد می آورد.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

با من بیا

299 تومان
دانلود
2

چرا ندارمت

299 تومان
دانلود
3

هوا لج کرده

299 تومان
دانلود
4

یکم فکر کن

299 تومان
دانلود
5

آروم بگیر

299 تومان
دانلود
6

دیوونگی

299 تومان
دانلود
7

سایه

299 تومان
دانلود
8

هنوز یکی هست

299 تومان
دانلود
9

حالم خوبه

299 تومان
دانلود
10

چشامو می بندم

299 تومان
دانلود
11

مگه میشه

299 تومان
دانلود
12

تو خوبی

299 تومان
دانلود
13

هنوز یکی هست 2

299 تومان
دانلود
14

آرامش

299 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران