آلبوم نغمه از بیپ تونز

نغمه

3

اثری از: بیپ تونز

ناشر: نغمه حصار

سبک: ایرانی

قیمت نهایی: 9,990 تومان

زمان انتشار: آبان 1394

دانلود آلبوم
ساز ایرانی، آواز ایرانی، شعر ایرانی که همه با هم، نغمه ای ایرانی را می سازد. لازم نیست طرفدار پروپاقرص موسیقی سنتی باشی تا «نغمه» را بپسندی؛ اتفاقا برعکس، «نغمه» می تواند آنها را که از کلیشه های موسیقی سنتی دلزده شده اند، با موسیقی ایرانی آشتی بدهد.
آلبوم «نغمه» شامل گزیده آثار موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار است که از آلبوم های «میان تاریکی»، «کوک کولی»، «زمزمه ها» و «سه عود (سرمستی)» انتخاب شده اند. این پلی لیست که از بهترین های نغمه حصار برگزیده شده، توسط هنرمندان مختلفی تولید شده است.
همه آلبوم هایی که قطعات پلی لیست «نغمه» از بین آنها گلچین شده، آلبوم هایی هستند که گرچه خوانندگان سرشناسی مثل سینا سرلک، سالار عقیلی، علی زند وکیلی و شهرام غلامی در آنها حضور دارند، اما محوریت با موسیقی و ساز است و نه کلام. به عبارتی دیگر، گرچه ترانه های این آلبوم ها از شاعرانی سرشناس است، اما موسیقی آنقدر قوت دارد که اگر کلام از آن حذف شود، می تواند به تنهایی فضاسازی و بار ملودیک اثر را بر عهده بگیرد.
آلبوم های موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار، آلبوم هایی به سبک موسیقی ایرانی، اما با فضایی معاصر هستند که این فضا را مدیون اشعار شاعرانی مثل فروغ فرخزاد، هوشنگ ابتهاج و محمدرضا شفیعی کدکنی، موسیقی محلی (کردی) تلفیق شده با موسیقی دستگاهی مدرن و آهنگسازانی امروزی مثل حمید متبسم و بابک غسالی هستند.
با خرید و دانلود آلبوم «نغمه» گزیده آثار موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار از بیپ تونز، از هنرمندان این آلبوم حمایت کنید.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

میان تاریکی

999 تومان
دانلود
3

شکوفه اندوه

999 تومان
دانلود
4

شکوه وصل

999 تومان
دانلود
5

مخمور و مست

999 تومان
دانلود
6

سر عشق

999 تومان
دانلود
7

تا دریایی تو

1,299 تومان
دانلود
8

به رنگ خواب

1,299 تومان
دانلود
9

سرمستی

999 تومان
دانلود
10

لیلی

999 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران