آلبوم «آخرین تانگو»، اثری به سبک پاپ از مهدی باقریان؛ مدیر موسسه نشر موسیقی آوای سوته دلان است که در هشت قطعه توسط همین نشر منتشر شده است. مهدی باقریان پس از سال ها فعالیت در عرصه موسیقی به عنوان ناشر و تهیه کننده آلبوم، برگزارکننده کنسرت و نوازنده، حالا نخستین آلبوم با صدای خود را به بازار عرضه کرده است.
قطعات آلبوم «آخرین تانگو» از این قرار هستند: «نیمه خالی»، «سکانس آبی»، «اُوردوز»، «زندگی»، «آخرین تانگو»، «جمعه ها»، نسخه پیانو و آواز «سکانس آبی» و ورژن بی کلام «اُوردوز».
ترانه های این آلبوم که حال و هوایی عاشقانه دارند، سروده یغما گلرویی هستند و او آنها را سال ها پیش بر اساس ملودی های کارن همایونفر نوشته است. «آخرین تانگو» نخستین آلبومی است که بعد از مدت ها با ترانه های این شاعر در داخل ایران منتشر می شود.
آلبوم «آخرین تانگو» در استودیو پاپ و توسط میلاد فرهودی ضبط، میکس و مسترینگ شده و علی جعفری پویان، پدرام فریوسفی، نیما زاهدی، سهراب برهمند، کریم قربانی، مسعود همایونی، بابک ریاحی پور، ایمان جعفری پویان، کارن همایونفر و احسان غلامی بیرقدار با ویولن، ویولا، ویولنسل، گیتار الکتریک، گیتار باس، ساکسفون، پیانو و سازهای الکترونیک در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اند.
پیشتر آلبوم بی کلام «بی مرز چون پرنده» از مهدی باقریان منتشر شده است.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

نیمه ی خالی

400 تومان
دانلود
2

سکانس آبی

400 تومان
دانلود
3

اوردوز

400 تومان
دانلود
4

زندگی

400 تومان
دانلود
5

آخرین تانگو

400 تومان
دانلود
6

جمعه ها

400 تومان
دانلود
7
دانلود
8

اوردوز (بی کلام)

400 تومان
دانلود
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران