آلبوم کوشکی و دلبر (مجموعه حیوانات سرزمین من - قصه اول) از سیامک انصاری

کوشکی و دلبر (مجموعه حیوانات سرزمین من - قصه اول)

7

اثری از: سیامک انصاری

ناشر: موسسه ی فرهنگی هنری نوخسروانی باربد

سبک: کودکانه

قیمت نهایی: 12,000 تومان 9,000 تومان

زمان انتشار: دی 1394

مجوز ارشاد: 94-8937

دانلود آلبوم
یکی بود، یکی نبود. غیر از خدا هیچ کس نبود. یک دشت بزرگ بود که پر از یوزپلنگ بود و بین آنها، یک بچه یوزپلنگ به اسم کوشکی با مادرش زندگی خوب و خوشی داشت تا اینکه یک روز مادرش را در تصادفی با ماشین ها از دست داد. بچه یوزپلنگ برای گرفتن انتقام مادرش به سمت جاده راه افتاد، اما با گروهی شکارچی غیرقانونی برخورد کرد که بچه یوزپلنگ دیگری به نام دلبر را اسیر کرده بودند. کوشکی تصمیم گرفت دلبر را نجات دهد... و قصه ما از اینجا شروع شد: قصه «کوشکی و دلبر».
آلبوم «کوشکی و دلبر» کتاب قصه ای صوتی و قصه اول از مجموعه «حیوانات سرزمین من» است. منوچهر ملکوتی تهیه کننده، مرتضی مشکات نویسنده و رضا یزدانی کارگردان «کوشکی و دلبر» هستند.
در این اثر، سیامک انصاری؛ بازیگر مشهور که در سال های اخیر او را در سریال های طنز مهران مدیری مثل «شب های برره»، «پاورچین»، «در حاشیه»، «مرد هزار چهره»، «قهوه تلخ» و ... دیده ایم، نقش قصه گو را دارد و داستان را روایت می کند.
کاوه توکلی، امیر سفیری، رکسانا گل زاده، روشنک حاجی زاده، حامد شریفی، ساربه اوحانیان، سارا قهرمانی، مرتضی مشکات و رضا یزدانی نیز صداپیشگانی هستند که به جای شخصیت های داستان صحبت کرده اند.
«کوشکی و دلبر» که یادآور نوار قصه های قدیمی است، با ترکیب موسیقی، شعر و قصه، اثری جذاب و سرگرم کننده برای کودکان به شمار می رود که در خلال ماجرایی داستانی، مفاهیم زیست محیطی و همچنین ارزش هایی چون دوستی، همکاری، مهربانی و ... را به آنها آموزش می دهد.
حامیان معنوی این مجموعه: پروژه ملی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی، موسسه حیات وحش میراث پارسان، استودیو کنگان پارسه.
با خرید و دانلود آلبوم «کوشکی و دلبر» با صدای سیامک انصاری از سایت بیپ تونز، از این اثر و همچنین یوزپلنگ ایرانی حمایت کنید.
همچنین با خرید فیزیکی هر نسخه از این آلبوم، یک نسخه به کودکان ساکن مناطق مجاور زیست گاه های یوزپلنگ ایرانی هدیه می شود.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
1

داستان 1

1,299 تومان
دانلود
2

داستان 2

1,299 تومان
دانلود
3

داستان 3

1,299 تومان
دانلود
4

داستان 4

1,299 تومان
دانلود
5

داستان 5

1,299 تومان
دانلود
6

داستان 6

1,299 تومان
دانلود
7

داستان 7

1,299 تومان
دانلود
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران