۱۲ نظر
 • Bolfazl Sfr
  ۱۲ مهر ۱۳۹۴
  این آلبوم در سبک تلفیقی سنتی الکترونیک کم نظیره.....شدیدا توصیه میشه. به نظر من از کار اخیر چارتار بهتره. ضمنا صدای خسرو انصاری فوق العاده است. تکنیک بسیار خوبی هم داره.
  • Hamid Ghayour
   Hamid Ghayourپاسخگزارش
   ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
   نسخه ی فیزیکی این اثر رو تهیه کردم، چینش آهنگ ها با اسامی و توضیحات این صفحه و همچنین آلبوم Mehraab سال 2012 بسیار متفاوت و ناهماهنگ بود. اسم ترک های گنجانده شده در این صفحه نیز کاملاً اشتباه است (به جز یکی دو مورد).
   • beeptunes
    بیپ‌تونزپاسخگزارش
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
    دوست عزیز آلبوم منتشر شده از سوی انتشارات آوا خورشید با مشکل همراه بوده و در بییپ تونز این جابجایی بنا بر درخواست ناشر محترم اصلاح گردیده است. این آلبوم باز نشر آلبوم قبل می باشد و تغییراتی نیز در آلبوم جدید داده شده است.
   • محسن وفاخواه
    محسن وفاخواهپاسخگزارش
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
    بالاخره البوم دلکش رامیزارین یانه
    • محسن وفاخواه
     محسن وفاخواهپاسخگزارش
     ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
     اقاچی شدالبوم دلکش اقای مهربانی والبوم تومروفرزادقربانی ازشرکت اوای باربدرابزارید
     • مسعود پورفر
      مسعود پورفرپاسخگزارش
      ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
      زلف هندوی تو در تاب است و، ما را تاب نیست. چشم جادوی تو در خوابست و، ما را خواب نیست. با لبت گر باده، لاف جانفزائی می‌زند، پیش ما روشن شد این ساعت ؛ که او را آب نیست! نرگست در طاق ابرو، از چه خفتد بی خبر؟ زانکه جای خواب مستان، گوشهٔ محراب نیست! گفتمش کاخر؛ دل گمگشته‌ام را باز ده! گفت باری؛ این بضاعت در جهان، نایاب نیست! «خواجوی کرمانی»
      • seyed mostafa mousavi
       seyed mostafa mousaviپاسخگزارش
       ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
       این آلبومو 3 سال پیش گوش داده بودم کاورشم این نبود باید بگم کاور قبلی خیلی قوی و با مفهوم بود البوم قوییه
       • البرز ض
        البرز ضپاسخگزارش
        ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
        کاور قبلی (اصلی) بسیار زیباتر و جالبتر بود. این کاور در واقع نمای یه ساختمون سر میدون آرژانتینه
       • حمیدرضا جباری
        حمیدرضا جباریپاسخگزارش
        ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
        سپاس از نشر آوا خورشید بابت تخفیف برای این آلبوم و آلبوم های رایگان چند هفته ی اخیر. از زحمات تیم بیپ تونز هم ممنونم، موفق باشید.
        • محسن وفاخواه
         محسن وفاخواهپاسخگزارش
         ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
         لطفاالبوم جدیدفرزادقربانی راهم قراربدین درسایت ممنون
         • beeptunes
          بیپ‌تونزپاسخگزارش
          ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
          دوست گرامی، ممنون از پیشنهاد شما، حتما پیگیری خواهیم کرد.
         • Ali Seddighin
          Ali Seddighinپاسخگزارش
          ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
          خیلی عالی!!!! هم اصول و سنت های موسیقی ایرانی رو داره و هم رنگ و بویی از موسیقی تلفیقی!! خیلی عالی!!!! ممنون از این دو هنرمند؛ به امید آثار یکی پس از دیگری دلچسبتر!!
          • fstehrani
           ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
           با سلام رک بگویم، تاکنون نه نام رامین ترکیان را شنیده بودم و نه خسرو انصاری. آهنگ اول آلبوم را گوش کردم، میخکوب شدم، چرا که موسیقی اش «فراتر از انتظارم» بود. کمی بیشتر گوش دادم فهمیدم با دو اهل فن طرفم، ناراحت شدم که چطور نام این دو را تا بحال نشنیده بودم! کاور آلبوم را باز کردم و دیدم عجب! آقای رامین ترکیان آهنگساز آلبوم های Axiom of Choise بوده که از چندین سال پیش آن را می شنیدم و حظ می کردم، با صدای جالب «مامک خادم» که از «اولین» آلبوم های تلفیقی بود! ولی متاسفانه از آنجا که موزیسین ها اغلب غریب می افتند آهنگسازش را نمی شناختم. خسرو انصاری هم که مدت هاست در ایران زندگی نمی کند، شاگرد «علی اصغر شاه زیدی» بوده؛ و متاسفانه مهجور مانده... اما آلبوم فوق العاده بود! و در سبک محبوبم «تلفیقی» توانسته اند با استفاده از تجارب قبلی ترکیان و صدای «بسیار گوشنواز» انصاری کار درجه یکی را عرضه کنند...بی معطلی آلبوم را خریدم و امتیاز پنجَم را نثارش کردم! اگر آواز انصاری خیلی خوب باشد، موسیقی ترکیان در این آلبوم عالی است! باید متذکر شوم که «تنظیم» این آلبوم بسیار «قوی و با کیفیت» است،و بهتر است آن را با «هدفون یا هندزفری» گوش کنید. و نکته دیگری که باید بگویم اینست که در این آلبوم بیشتر «آواز در خدمت موسیقی» قرار گرفته تا موسیقی در خدمت آواز، و دو سه آهنگ بی کلام دارد، بنظر بنده بهترین قطعه ی این آلبومِ شنیدنی، آهنگ «چشم جادو» است. امیدوارم این هنرمندان گمنام اما فوق العاده کشورمان بیش از پیش در میان مردم موسیقی دوست ایران، شناخته شوند...دوستان حتما آلبوم های دیگر رامین ترکیان(واقعه 1 و 2) را هم در بیپ تونز با قیمت ارزان دَریابید! با تشکر فراوان از بیپ تونز! بابت «تخفیف» خیلی خوبی که برای نشر مجازی این آلبوم، از ناشر گرفته است.