آلبوم 40 حکایت از گلستان سعدی از خسرو شکیبایی

40 حکایت از گلستان سعدی

80

اثری از: خسرو شکیبایی

ناشر: آوا خورشید

سبک: دکلمه و صدای شاعر

قیمت نهایی: 12,000 تومان 8,000 تومان

زمان انتشار: آبان 1391

مجوز ارشاد: 7444-91

دانلود آلبوم
شخصی مهمان پادشاه بود. چون به طعام بنشستند، کمتر از آن خورد که عادت او بود...
یادش بخیر کتاب های فارسی! پر بود از سعدی و سعدی و سعدی و شیخ اجل، به زبان نظم و نثر، با گلستان و بوستانش، حکایت های پندآموز می داد و نتایج اخلاقی معتدلی می گرفت که هر عقل سلیمی با آن موافق بود. حالا، به این حکایت های خاطره انگیز، صدای خشدار و مهربان خسرو شکیبایی را اضافه کنید با آن طنین «سین»هایش، و موسیقی ملایم و خیال انگیز کارن همایونفر را، که تصاویری رنگین و جاندار از داستان حاکم عادل در شکارگاه و حاتم طایی و توانگرزاده بر گور پدر و دل آزردگی مادر از بانگ فرزند و ... پیش چشم ترسیم می کند، درست مثل فیلمی که از «40 حکایت از گلستان سعدی» ساخته شده باشد.
آلبوم «40 حکایت از گلستان سعدی» با آهنگسازی کارن همایونفر و صدای زنده یاد خسرو شکیبایی، توسط نشر آوا خورشید منتشر شده است. در این آلبوم، آرش بادپا به عنوان دستیار آهنگساز و نوازنده سنتور و صداهای الکترونیک حضور دارد و مهدی سیف، همایون پشت دار و بابک حبیبی با تار، کمانچه و نی به نوازندگی پرداخته اند.
از این مجموعه، آلبوم «12 حکایت از گلستان سعدی» طراحی گرافیک و تصویرسازی های محیا فرمانی با استفاده از المان های نقاشی ایرانی و نقاشی خط، شعرهایی را که سعدی لابلای حکایت ها گنجانده، به زبانی تصویری بازگو کرده و داستان هر حکایت را با نقاشی بیان می کند.
با خرید و دانلود آلبوم «40 حکایت از گلستان سعدی» کارن همایونفر از سایت بیپ تونز، از این هنرمند حمایت کنید.
آهنگ‌ها
عنوان قیمت
از همین هنرمند
آلبوم‌هایی از همین سبک
نظرات کاربران