موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ شمس جان
قیمت CD آلبوم در فروشگاه‌ها:۲۰,۰۰۰ ت قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز:۴۵,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید

آلبوم موسيقي "شمس جان" جديدترين اثر عماد توحيدي منتشر شد. به همت مركز موسيقي حوزه هنري آلبوم موسيقي "شمس جان" بر بنياد حكايت "پادشاه و كنيزك" از دفتر نخست مثنوي معنوي با موسيقي  عماد توحیدی، خوانندگي داوود آزاد و شعرخواني عبدالجبار كاكايي منتشرشد. عماد توحيدي در مورد دلیل انتخاب حکایت اول دفتر نخست مثنوي معنوي گفت:" به سنت قدما «اقبال هر اثر به حُسن مطلع آن بستگی دارد» و بی‌تردید این حکایت از نظر مولانا دارای ویژگی‌هایی قابل تأمل بوده که بر پیشانی این مجموعه جا گرفته است." آهنگساز این اثر با مطالعه نسخ متعدد مثنوی در نهايت روايت نسخه قونیه را براي اين اثر برگزيد. عماد توحیدي در مورد موسيقي شمس جان به این نکته اشاره كرد كه:"در مسیر ساخت موسیقی نیاز بود که در عین تجلي رها بودن نوای سازها و آواها، بدون معیار مترنوم و در فضاهایی بی در کجا ، همه نغمه ها و افكت ها و آوازها و تصانیف اثر از قبل به دقت طراحی و با پیش آگاهی دقیق به مرحله ضبط برسد. او همچنين در مورد اجراي عبدالجبار کاکایی و داوود آزاد خوانش فهيم و گرم كاكايي را برآمده از سالها مطالعه عميق او در ساحت مثنوي معنوي دانست و در مورد حضور داوود آزاد همنشینی او با فضای معناشناختی شعر مولانا و آشنايي جدي او با موسيقي عرفاني را یادآور شد. صدابرداري پيچيده اين اثر بر عهده آرش صفدری در استودیو تاج بوده و نظارت ضبط قطعات نیز توسط وحید اختری انجام گرفته است.اين آلبوم شامل هشت قطعه آتش، خيال، ادب، لقا، شمس، راز، ندا و وصال است و ناشر آن مرکز موسیقی حوزه هنری است.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
۴ نظر
 • سونیا شهسواری
  سونیا شهسواریپاسخگزارش
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
  خوب بود توضیحاتی در مورد قطعات می گذاشتید . در نمونه ها، تا ترک ششم اثری از خوانندگی داوود آزاد نیست! یعنی فقط ترک هفتم و هشتم آواز دارد و از ترک یک تا شش حکایت خوانی جناب کاکایی است؟ این ابهام مانع شد تا آلبوم را خریداری کنم!
   ۰ / ۲۰۰۰
  • عبدالمهدی عباسی
   عبدالمهدی عباسیپاسخگزارش
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
   عالی و بسیار شنیدنی
    ۰ / ۲۰۰۰
   • seyed mostafa mousavi
    seyed mostafa mousaviپاسخگزارش
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
    عجب البومیه
     ۰ / ۲۰۰۰
    • محمد کاظمی
     محمد کاظمیپاسخگزارش
     ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
     سلام..من آلبوم رو خرید کردم همین کاور مشکی آلبوم که در بالا قرار دادین کیفیت نداره...خواستم بدونم از کجا باید دانلود کنم با کیفیتشو؟
     • beeptunes
      بیپ‌تونزپاسخگزارش
      ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
      سلام در قسمت پایین آلبوم بخش مجموعه تصاویر آلبوم وجود دارد و می توانید کل تصاویر آلبوم را دانلود کنید.
      ۰ / ۲۰۰۰
      شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...