موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ هزارآوا

دانلود آلبوم هزارآوا

قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز:۱۰۴,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید

مریم تژده، آموختن موسیقی را از سال 1370 در هنرستان موسیقی با ساز تار آغاز کرد. وی فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی و دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی هنر و معماری و دانشگاه هنر تهران است. در ابتدا زیر نظر استاد فریبرز عزیزی و در ادامه به‌ترتیب از حضور استادانی چون هوشنگ ظریف، حسین علیزاده، داریوش طلایی و داریوش پیرنیاکان بهره برده است.

از جمله فعالیت‌های موسیقایی وی: تدریس در دانشگاه هنر تهران (به مدت 12 سال)، تدریس در هنرستان عالی موسیقی و هنرستان موسیقی دختران، اجرای کنسرت‌های متعدد در داخل و خارج از ایران از‌جمله: اتریش، مجارستان، یونان، چک، اسلونی، ترکمنستان، فستیوال‌های متعدد موسیقی در کانادا و غیره، انتشار آلبوم‌های: این شرح بی‌نهایت، نقش‌بندان، سه‌گاه افشاری و بخشی از آلبوم آواز در سایه.

او برگزیده‌ی چندین دوره‌ی جشنواره‌ی موسیقی است و مقالات متعددی در حوزه‌ی موسیقی به چاپ رسانده است. فعالیت‌های نوازندگی و آهنگسازی وی با علاقه به آثار قدما و در حوزه‌ی موسیقی دستگاهی شکل گرفته است.

آلبوم هزارآوا بر دو بخش گروه‌نوازی و ساز و آواز استوار است. طراحی و آهنگسازی این آلبوم در یک زمان مشخص شکل گرفته ولی ضبط آثار گروه طی چند سال (پیش از 1396) انجام شده و بخش ساز و آواز این آلبوم سال 1401 ضبط شده است.

مجموعه تصاویر آلبوم
ناشر :موسسه فرهنگی هنری ماهورکد کتابخانه ملی:  و۳۱۹۴۹
۱ نظر
 • مهدی لشگری
  مهدی لشگریپاسخگزارش
  ۱۳ امرداد ۱۴۰۲
  ماهور جان لطفا قیمت ها را متناسب تر کن
   ۰ / ۲۰۰۰
   شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...