آهنگ تاریکی

آلبوم تاریکی

اثری از:

هادی پاکزاد

ترانه سرا: هادی پاکزاد
خواننده: هادی پاکزاد
قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز: ۳۰,۰۰۰ تافزودن به سبد خرید

«تاریکی» اولین و آخرین آلبوم رسمی زنده یاد «هادی پاکزاد» بود. این اثر به سبک راک در 14 قطعه است.قطعات آن «اُ منفی»، «فرشته مرگ»، «مه تا وضوح»، «چیزی نیست»، «روح آزاد»، «پس من چی»، «گورستان ایستاده»، «رز مشکی»، «اعتصاب»، «اتفاق خوب»، «یعنی چه»، «زاناکس»، «هیچ چیزی بهتر نمیشه» و «گل دلفریب» نام دارد. ترانه سرا و خواننده «تاریکی» هادی پاکزاد است و آهنگسازی آن توسط مسعود فیاض زاده انجام شده است. البته شعر قطعه «یعنی چه» از حافظ است.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :نشر موسیقی کوککد کتابخانه ملی:۱۶۳۴۸و
۶ نظر
 • محمدحسین فناءِالهی
  محمدحسین فناءِالهیپاسخگزارش
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰
  هیچ‌چیزی بهتر نمی‌شه...
  • محمدحسین فناءِالهی
   محمدحسین فناءِالهیپاسخگزارش
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰
   تقریبا از اواخر اول دبیرستانم که با هادی پاکزاد آشنا شدم، تقریبا هیچ‌وقت نبوده که بتونم از ذهنم خارجش کنم یا فراموشش کنم. اون اوایل (فک کنم سال ۹۰) فقط سه چهارتا از آهنگا رو داشتم و می‌شنیدم. بعدا یادم نیست چه‌طور، اما خیلی از آهنگا رو پیدا کردم و صبح تا شب فقط همونا رو گوش می‌کردم. حالا این آهنگا که توی این آلبوم هستن، هر کدوم برای من پر از خاطره و فکر و حرف و تصویرن... خیلی دوست داشتم یه بار بتونم خودش رو هم ببینم... اما نشد... ای کاش می‌شد همه‌چیز رو برگردوند عقب و جور دیگه‌ای پیش برد...
   • محمدحسین فناءِالهی
    محمدحسین فناءِالهیپاسخگزارش
    ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
    واقعا این آلبوم رو باید با آلبومایی که امروز به اسم راک می‌آن بیرون باید مقایسه کنید و ببینید چه‌قدر زیبا، دقیق، کامل و حرفه‌ایه! الان سبک راک برای اکثر مردم داره روزبه‌روز چیز مسخره‌تر و بدتری می‌شه و همه‌ش به خاطر ضعف کارهای جدیده. اگه هادی پاکزاد نبود، الان نمی‌تونستیم طعم راک درست رو بچشیم! البته خیلیا هستن که کارای راک حرفه‌ای تولید می‌کننا، ولی از نظر من هادی واقعا شکل تازه‌ای به مفهوم راک داده بود.
    • mohammadali sedaghat
     mohammadali sedaghatپاسخگزارش
     ۱ تیر ۱۳۹۷
     بهترین ...روحت شاد هادی
     • mani mirkhani
      mani mirkhaniپاسخگزارش
      ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
      روحش شاد :(
      • نیما سمیع خواه
       نیما سمیع خواهپاسخگزارش
       ۲۱ دی ۱۳۹۴
       آلبوم خوبیه. ولی قیمتش بالاست با توجه به اینکه تمامی قطعاتش قبلا پخش شدن و هیچ قطعه جدیدی توش نیست.