موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ میهمانی طولانی غمناک
قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز: ۲۵,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید
کاربر گرامی به درخواست ناشر، از این پس برای کتاب های صوتی امکان دانلود غیرفعال شده و در صورت خرید محصول، فقط بصورت پخش آنلاین در دسترس شما خواهد بود.

حالا چی ژوزه؟
مهمونی تموم شده
چراغا خاموشن
ملت رفتن
شب سرد شده
حالا چی ژوزه؟
احمدرضا احمدی هیچ دلش نمی خواست این شعر را بخواند. می گفت شعر لوسی است! اما بعد که صدایش ضبط شد و میلاد موحدی یک ملودی فولکلور آمریکایی برایش انتخاب و تنظیم کرد، «ژوزه» یکی از پرطرفدارترین قطعات آلبوم «میهمانی طولانی غمناک» شد.
آلبوم «میهمانی طولانی غمناک» اولین اثر مستقل میلاد موحدی در زمینه آهنگسازی است. آلبومی با اشعار شاعرانی از سراسر جهان که احمدرضا احمدی با آن صدای غمناک و شاعرانه اش، آنها را دکلمه کرده است.
ترانه های آلبوم «میهمانی طولانی غمناک» سروده مارک استرند، آلن گینزبرگ، یوره کاشتلان، أمل دنقل، آنا آخماتووا، ادوارد استلین کامینگز، ژاک پره ور، کارلوس دروموند د آندراده، سزار وایه خو و ویستان هیو اودن هستند.
علی رحیمی، ایمان جعفری پویان (ایمی جی)، کارینا کیمیایی، بابک ریاحی پور، میثم مروستی، کریم قربانی، علی جعفری پویان، حسین میرزایی، رضا تاجبخش، فیروز ویسانلو، کارن کبیری، افسانه افشاری نسب و حسن فراهانی در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اندد. نکته جالب توجه درباره سازبندی این آلبوم، این است که آهنگساز، خود را به چند ساز محدود نکرده و از طیف وسیعی از سازها در این آلبوم استفاده کرده است.
در آلبوم «میهمانی طولانی غمناک»، موسیقی کاملا خود را با اشعار و به ویژه با فضای تصویری و عمیق آنها هماهنگ کرده و به تناسب فضای شعر، حال و هوا، سازبندی و حتی سبک موسیقی تغییر یافته است.
میلاد موحدی ساخت موسیقی فیلم های «خواب های دنباله دار»، «بچه طهرون»، «بالاتر از ابرهای خاکستری» و همچنین تنظیم آلبوم های «شیراز چل ساله» گروه دنگ شو، «کوچه خورشید» شهریار غفاری و «غریب آشنا»ی رزو ارجمند را در کارنامه خود دارد.
با خرید و دانلود آلبوم «میهمانی طولانی غمناک» از سایت بیپ تونز، از هنرمندان این آلبوم حمایت کنید.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :کانون فرهنگی هنری نی داوودکد کتابخانه ملی:  ۱۷۱۷و
    هنوز نظری به ثبت نرسیده‌است.