موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ سخاوت
قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز:۲۷,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید
کاربر گرامی به درخواست ناشر، از این پس برای کتاب های صوتی امکان دانلود غیرفعال شده و در صورت خرید محصول، فقط بصورت پخش آنلاین در دسترس شما خواهد بود.

هر آنچه از صدا، کلام و شکلی از موسیقی ایران که شاید شما را به دهه ها، صداها و ترانه هایی نزدیک کند که دیگر سخت به گوش میرسند.
«سخاوت» اثری با ترانه سرایی افسانه شعبان نژاد، گلچین گیلانی، سهیل محمودی و یوسف علی میرشکاک که از نام آشناهای عرصه ی شعر هستند و در خاطر همه ی ما، رنگی از آشنایی دارند. گلچین گیلانی با باران های کتاب های فارسی کودکی مان، افسانه شعبان نژاد که از سال ۱۳۶۰ کودکانه های کودکان سرزمینش را همراهی کرده، سهیل محمودی که حامی، مهران مدیری، مانی رهنما، محمد اصفهانی و تنی دیگر از خوانندگان کشورمان، ترانه هایش را اجرا کرده اند و یوسف علی میرشکاک که متاثر از مهدی اخوان ثالث و بیدل دهلوی بود و در زمینه های گوناگون شعر سروده و با مرتضی آوینی همکاری داشته است.
سخاوت، دو صدا را برایمان تازه میکند، هشت اثری که طنین صدای بی بدیل خسرو شکیبایی دکلمه اش را اجرا کرده است و مهرداد کاظمی، ترانه هایش را. این آلبوم، خالی از موسیقی نیست، سازهای ارسلان کامکار، آندره آرزومانیان، کریم قربانی، منوچهر ریاحی، منصور غریب نواز و... موسیقی نوشته شده روی کاغذ محمدرضا احمدیان را برای کلام گیلانی، شعبان نژاد، میرشکاک و محمودی و صدای شکیبایی و کاظمی به حقیقتی قابل شنیدن بدل میکنند. این آلبوم در سال ۱۳۷۵ با همراهی ارکستر سنتی سازمان صدا و سیما و ارکستر سمفونیک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضبط شده است. با شنیدن «سخاوت»، زمستان ۷۵ را بار دیگر بهار کنید.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
۲ نظر
 • farkhideh.m1221
  farkhideh.m1221پاسخگزارش
  ۲۵ مهر ۱۳۹۳
  روحش شاد و یادش گرامی آهنگ هاش خیلیییی قشنگه
   ۰ / ۲۰۰۰
  • mohsen khosro
   mohsen khosroپاسخگزارش
   ۵ اسفند ۱۳۹۲
   روحت شاد یادت گرامی
    ۰ / ۲۰۰۰
    شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...