موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ از روزهای نبودن

دانلود آلبوم از روزهای نبودن

آلبوم از روزهای نبودن اثر جدیدی است با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی هومن دهلوی. این مجموعه شامل چهار آهنگ باکلام و چهار آهنگ بی‌کلام در سبک موسیقی کلاسیک ایرانی است. در قطعات باکلام از سروده‌های شاعران کهن و معاصر مثل خیام، سیاوش کسرایی، نیما یوشیج و بیژن ارژن بهره گرفته شده. هومن دهلوی دربارۀ این اثر می‌گوید: «آثاری که در این مجموعه گردآوری شده‌اند روایت‌هایی هستند که از یک سو انعکاس‌دهندۀ دریافت‌ها و جستجوهای شخصی‌ام از موسیقی و از سوی دیگر حاصل دغدغۀ پیش بردن تجربۀ موسیقیدانان دهه‌های گذشته، به جهت گسترش فرهنگ موسیقی ارکسترال ایران است.» تک‌نوازان این اثر وفا واقفی، داوود ورزیده، پریچهر خواجه و فراز کاویانی هستند. این اثر با همراهی ارکستر موسیقی ملی اجرا شده است. 

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :نغمه هزاردستانکد کتابخانه ملی:  ۲۷۶۷۲و
۴ نظر
 • Amir M
  ۷ بهمن ۱۳۹۹
  معمولی بود
   ۰ / ۲۰۰۰
  • Mmmm Aaaaa
   ۴ بهمن ۱۳۹۹
   آلبوم زیبایی بود
    ۰ / ۲۰۰۰
   • Ali A
    ۳ بهمن ۱۳۹۹
    خوب بود
     ۰ / ۲۰۰۰
    • M A
     ۲۸ دی ۱۳۹۹
     شعر خانه ام ابریست رو بدتر از اشعار دیگه خوندن...واقعا حیف این اشعار زیبا که میشه بهتر اجرا شه ولی متاسفانه اصلا وقت نمیزارن روش کار کنن...انصافا چند روز روش کار کردی؟؟
     • منصور منصور
      منصور منصورپاسخگزارش
      ۴ بهمن ۱۳۹۹
      البته مشخصه که انتقاد شما برای بهبود کارهاست ولی باید توجه داشت که کار در چه دستگاهی یا ملودی اجرا شده
      • M A
       ۷ بهمن ۱۳۹۹
       منظورم نوع بیان و اجراست. شما آلبوم های اخیر رو بررسی بفرمایید ، نوع بیان و اجرا تو همه کارها یکسان هست. اون جذابیتی که تو آلبوم های چندسال قبل ترشون بود دیگه نیست.
       ۰ / ۲۰۰۰
       شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...