موسیقی کودک
موسیقی کودک

دارم میرم بخند واسم، نمی بینم تو رو دیگه
می باره اشک من نم نم، دارم میرم
تا حالا شده وقتی خیلی دلت از غصه پر است، سوار تاکسی بشوی، خودت را توی صندلی رها کنی و گوش بسپاری به صدای حزن آلود خواننده که از ضبط ماشین پخش می شود و انگار دارد حرف دل تو را می زند؟ تا حالا شده با او دم بگیری و رویت را به سمت شیشه ماشین برگردانی تا کسی اشکی را که از گونه ات سرازیر می شود، نبیند؟ بعد، موقع پیاده شدن اسم خواننده را از راننده می پرسی و می گوید مجید خراطها. خواننده ای که از جدایی می خواند، از دوری، سفر، غم و رفتن، خواننده ای که به سوی رفتن سرازیر است، پیشتر با «دیگه میرم» و این بار با «دارم میرم».
آلبوم «دارم میرم» شامل نُه آهنگ بوده و آهنگسازی و تنظیم آن را مجید خراطها و حمید احدی انجام داده اند و در برخی قطعات، از ملودی های ترکی و کردی استفاده شده است.
فیروز ویسانلو، مجتبی تقی پور، پیام طونی، پیمان رشیدی، بابک یوسفی، بابک صفرنژاد، عادل ماهوتی، بابک افشار، حسن خضرلو، سعید فرازمند و حمید احدی با گیتار، ویولن، کلارینت، ساز دهنی، قانون، باغلاما و سینت سایزر در آلبوم «دارم میرم» به نوازندگی پرداخته اند. مجید خراطها خود نیز نواختن گیتار، ویولن و پیانو را بر عهده داشته است.
مثل آهنگ های قبلی مجید خراطها، آهنگ های آلبوم «دارم میرم» مضامینی عاشقانه و غمگین دارند. به جز دو آهنگ «لجبازی» و «دارم میرم» که ریتم تندتری دارند، باقی آهنگ ها ریتمی ملایم و محزون دارند. برخی قطعات مثل «بارون» نیز ملودی هایی شبیه به موسیقی ترکی دارند که شاید علت آن استفاده از سازهای باغلاما و قانون باشد.
به گفته مجید خراطها انتشار آلبوم در تاریخ 28 شهریورماه می باشد.

لینک دانلود مستقیم موزیک ویدیو دارم میرم

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :مجید خراطهاکد کتابخانه ملی:  ۱۶۱۳۴و
۲۹۳ نظر
 • Bamyk Novel
  ۴ دی ۱۳۹۸
  کو ترک های جدید هییی
   ۰ / ۲۰۰۰
  • Uones Timori
   Uones Timoriپاسخگزارش
   ۱۱ آبان ۱۳۹۴
   عالی ایول داش مجید
    ۰ / ۲۰۰۰
   • Saeeid farjam
    Saeeid farjamپاسخگزارش
    ۲۸ مهر ۱۳۹۴
    سلام خسته نباشی داش مجید، بخدا کارات خیلی عالیه... ترانه هات مثل عکس یادگاری می مونه، آدمو میبره به خاطرات... دمت گرم و زنده باشی عزیز
     ۰ / ۲۰۰۰
    • masome1414
     ۲۰ مهر ۱۳۹۴
     سلام خسته نباشی استاد
      ۰ / ۲۰۰۰
     • elenat777@gmail.com 777777
      elenat777@gmail.com 777777پاسخگزارش
      ۱۴ مهر ۱۳۹۴
      خیلی خیلی قشنگ و با احساس خوندی...واقعا آقامجید کارات حرف نداره.تراک عادت و بچگی و دارم میرم رو خیلی دوس دارم...ممنون ک با ترانه هات ما دلشکستگان رو خوشحال میکنی...واقعا دریایی از احساسی مجید جونی ممنونتم!!!
       ۰ / ۲۰۰۰
      • Mobin Noorchamani
       Mobin Noorchamaniپاسخگزارش
       ۷ مهر ۱۳۹۴
       ایولا مجیدجان متفاوت خوندی خیلی خوشحال شدم . از تراک شماره 5- عادت و 6- بارون بیشتر خوشم آمد. خیلی گلی مجید جان عاشقتیم.
        ۰ / ۲۰۰۰
       • amir abbasi
        ۴ مهر ۱۳۹۴
        بله علیرضا ولی این گروه هایی ک شما میگین فک کنم شعرایی ک میگه مثل همون متین هست و سر و ته نداره....بله رضا یزدانی خوب هس ولی یه خورده پاچه خواری کرده محوز دادن وگرن سبک راک فک نکنم تو ایران زیاد مجوز بدن
         ۰ / ۲۰۰۰
        • amir abbasi
         ۴ مهر ۱۳۹۴
         اقای علیرضا منظور شما از خواننده راک خون متین دو حنحره هس ک مجوز نداره؟؟؟اگر این خواننده مورد علاقتون هس نبایدم اینجور اهنگا گوش بدین...چون تا به حال شعر و موزیک حرفه ای به گوشتون نخورده و همه چیرو ساده میبینید.
         • Alirez A
          ۴ مهر ۱۳۹۴
          نه عزیز !! متین چند حنجره هم مزخرفه .. گروهای راکی مثل: ماینس 1 - گروه کیوسک - گروه آبجیز - علی عظیمی (رادیو تهران) - King Raam - 127 Band - و ... الیته مجوز دار خوبم داریم مثل رضا یزدانی عزیز.
          ۰ / ۲۰۰۰
         • lord7sajjad
          ۳ مهر ۱۳۹۴
          .... فقط میتونم واقعا سلیقه ها متفاوتند..تبریک به هواداراش
           ۰ / ۲۰۰۰
          • ehsansetayesh68
           ehsansetayesh68پاسخگزارش
           ۳ مهر ۱۳۹۴
           این البوم یه لحظه هم تو بیپ تونز پر فروش نشد! طرفدارا از در و دیوار می تراوند!
           • SIR RAHIM
            ۴ مهر ۱۳۹۴
            میتونید برید بقیه آلبومهای که تو لیست پروفروش قرار گرفتند را تعداد خرید ببینید این آلبوم از همه پروفروش تره فقط نمیدونم چرا تو لیست نیست:|
            • beeptunes
             بیپ‌تونزپاسخگزارش
             ۴ مهر ۱۳۹۴
             آلبوم ها به صورت خودکار و با توجه به تعداد خرید مشخص می شود. در صفحه اول می توانید مدت را مشخص کرده و لیست را مشاهده کنید.
             ۰ / ۲۰۰۰
             شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...