موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ پاییز سال بعد

دانلود آلبوم پاییز سال بعد

اثری از: 

رستاک حلاج

«پائیز سال بعد» نخستین آلبوم رسمی «رستاک حلاج» می باشد. «رستاک حلاج» به واسطه انتشار قطعاتش در سال های اخیر به محبوبیت بالایی میان مخاطبان موسیقی رسیده است. رستاک حلاج جزو آن دسته از خوانندگان موسیقی پاپ است که جنس موسیقی او در گذر زمان عوض نشده و همواره شخصیت آثارش در فضایی مشخص ارائه شده تا بتواند علاقه مندانی را به همین سبک در موسیقی کشور به دست آورد.ساخت بسیاری از قطعات این آلبوم به عهده خودش و چند قطعه قدیمی که پیشتر به عنوان تک آهنگ منتشرشده نیز در آلبوم قرار داده شده است. این آلبوم شامل 10 قطعه می باشد. تنظیم آهنگ ها را نیز «آبان حبیبی»، «سعید زمانی» و «نیکان ابراهیمی» انجام داده اند.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
۷ نظر
 • محمد حقیقی
  محمد حقیقیپاسخگزارش
  ۲۰ آبان ۱۳۹۷
  پاییز بی اهنگای رستاک ، بی معناست
   ۰ / ۲۰۰۰
  • Hadi Jafari
   ۱۲ فروردین ۱۳۹۵
   اين نظر شخصى بنده است: يكى از بهترين و حرفه اى ترين هنرمندان در عرصه موسيقى پاپ ايران بى شك آقاى رستاك حلّاج است.آثار ايشان هريك شاهكاريست احساسى كه از سرودن شعر (كه هم به روز هستند و هم به طرز خاصّى نغز) گرفته، تا انطباق دلنشين ترين و شايسته ترين ملودى و همچنين متناسب ترين و جذّاب ترين تنظيم و نهايتاً جامع ترين ميكس و مسترينگ...همه و همه موجب توليد يكى از برترين و خارق العاده ترين آثار موسيقيايى پاپ كشور طى دهه هاى اخير شده است. خريد قانونى آلبوم و رعايت حقوق معنوى صاحب (يا صاحبين) اثر، كمترين قدردانى ست كه بايد مردم هنردوست و منصف ايران در حق چنين بزرگانى صورت دهند.باشد كه فرهنگ لازم الاجراى رعايت حقوق معنوى هنرمندان در ايران نهادينه گردد.
    ۰ / ۲۰۰۰
   • ارش صابريان
    ارش صابريانپاسخگزارش
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
    good
     ۰ / ۲۰۰۰
    • حامد بیدی
     حامد بیدیپاسخگزارش
     ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
     تبریک به جناب حلاج که بالاخره آلبومش رو منتشر کرد. به نظرم باید سهم بزرگی رو از مارکت بدست بیاره این آلبوم و شایستگیش رو داره همه بشنون.
      ۰ / ۲۰۰۰
     • Saman Rasouli Kia
      Saman Rasouli Kiaپاسخگزارش
      ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
      همین الان خریدم آبوم ارزش خریدن بالایی داره
       ۰ / ۲۰۰۰
      • Noushin Shabab
       Noushin Shababپاسخگزارش
       ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
       مثل هميشه فوق العاده ❤️❤️❤️❤️
        ۰ / ۲۰۰۰
       • Vahid Zarei
        ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
        عالیه این البوم پیشنهاد میشه حتما دریافت کنید
         ۰ / ۲۰۰۰
         شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...