موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ سلام ساده

دانلود آلبوم سلام ساده

امیرعلی بهادری که با خواندن تیتراژ «ماه عسل» چهره‌ای شناخته شده برای عموم مردم گشت، اولین آلبوم رسمی خود به نام «سلام ساده» را با همکاری تعداد زیادی از چهره‌های مطرح موسیقی پاپ ایران به بازار عرضه داشت.
بهادری سال‌ هاست که در زمینه آهنگسازی و تنظیم موسیقی مشغول فعالیت می‌ باشد و با اشخاصی چون سیروان و زانیار خسروی، فریدون آسرایی و بسیاری دیگر از خوانندگان مشهور همکاری کرده. سبک آهنگسازی و تنظیم او پاپ بوده و از موسیقی الکترونیک تاثیر پذیرفته. در بسیاری از آثار او می توان صدای سینتی سایزرها و اصوات دیگر الکترونیک را شنید.
بدون شک در آلبوم «سلام ساده» سلیقه و سبک اصلی امیرعلی بهادری را شاهد هستیم. فضای کلی موسیقی در این آلبوم نسبتا آرام است. فضایی که این بار نه با ضرب‌ های قدرتمند درامز، بلکه با اصوات آرام الکترونیک و گاه نوای آشنای گیتار آکوستیک همراه است. موسیقی در این آلبوم با ملودی‌ های ساده‌ ای همراه گشته که به راحتی در ذهن می‌ مانند و بر شیوایی شعر می‌ افزایند.
در این آلبوم زانیار خسروی، آرون حسینی، هومن نامداری، میثم مروستی، پیمان میرزایی، محمد فلاحی، عظیم روحانی، سامان لاترانی و چندین چهره دیگر امیر علی بهادری را یاری کرده‌ اند.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :رامین بصیرت نیاکد کتابخانه ملی:  ۱۶۷۰۳و
۴ نظر
 • Saeid e
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
  یهار خاکستری خیلی خوبه! ... پ.ن: چرا جدیدا دو سه تا از آهنگ های بییپ تونز از سرور جدید دانلود می شن؟ سروری که مربوط به سرویسیه که اصلا هیچ ربطی به فیلد کاری بییپ تونز نداره!
  • beeptunes
   بیپ‌تونزپاسخگزارش
   ۴ اسفند ۱۳۹۴
   دوست عزیز سرورهای بیپ تونز برای ارتقاع دادن تغییر کرده است.
   ۰ / ۲۰۰۰
  • shokofe75ft
   ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
   awliee
    ۰ / ۲۰۰۰
   • shokofe75ft
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
    asan mage misheee
     ۰ / ۲۰۰۰
    • حسین احمدپناه
     حسین احمدپناهپاسخگزارش
     ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
     :)
      ۰ / ۲۰۰۰
      شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...