موسیقی کودک
موسیقی کودک
آهنگ پرگار
⭐  برنده جایزه باربد ۱۳۹۵

دانلود آلبوم پرگار

اثری از: 

اشکان ماهری

آلبوم «پرگار» با آهنگسازی و صدای «اشکان ماهری» و دکلمه هنرمند ارزنده کشورمان «بهزاد فراهانی» منتشر شده است. تنظیم قطعات را «اشکان ماهری»، «صدرالدین طاهری» و «آرش سعیدی» انجام داده اند. «صدرالدین طاهری»، «آرش سعیدی»، «سروش عدل»، «بابک صفرنژاد»، «اشکان موسوی»، «آرش سرایی آذر»، «مجید مظاهری»، «نیما سیلانی»، «فرشید شریف» و «اشکان ماهری» نوازندگان این اثر می باشند. «الهه آریانپور کاشانی»، «گیلادا ویشکی» و «سرور عرب پور» در بخش هایی با «اشکان ماهری» همخوانی کرده اند. آلبوم یک آلبوم راک است با رگه هایی از موسیقی ایرانی و به غیر از یک شعر از «احمد شاملو» بقیه شعرها از «حافظ شیرازی» انتخاب شده اند.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :مرکز پخش موسیقی رهاکد کتابخانه ملی:  ۱۶۹۹۴و
۱ نظر
 • P.V.N.S B.B
  ۲۰ مهر ۱۳۹۷
  فیزیکیش ارزون تره!! ده هزار تومان، چرا من خریدار باید با این قیمت و کیفیت بسیار پایین مثل ام پی تری بخرم درصورتی که فیزیکیش ارزون تره؟ بیپ تونز نباید هر قیمتی رو که ناشر میگه قبول کنه به خاطر اینکه قیمت و کیفیت آلبوم ها تون منطقی نیست، فروش بسیار پایین تری از سرویس های مشابه خارجی دارید! فقط به خاطر دانلود غیر قانونی نیست بلکه من خریدار که خواهان خرید قانونی هستم با این قیمت ها عجیب و غریب برای نسخه دیجیتالی با کیفیت بسیار پایین برایم نمی صرفه یا باید به دنبال نسخه فیزیکی بگردم که با این وضع نشر موسیقی فیزیکی که این صنعت موسیقی و وزارت ارشاد ترویج می کنند چیزی به اسم مغازه موسیقی و محصولات فرهنگی در کشور موجود نیست و دسترسی و پیداکردن یک آلبوم حتی یک هفته بعد از انتشارش تقریبا غیر ممکن هست پس برای شنونده فقط یک راه میماند و آن هم دانلود غیر قانونی هست! اگر توجه کرده باشید آلبوم های خارجی در زمان انتشار با قیمت 17 تا 23 یورو (بستگی به نوع بسته بندی آلبوم ها و این که در کشوری چاپ و ارسال میشه) برای نسخه های فیزیکی هست ولی قیمت دیجیتالیش با هر کیفیتی که بخوای بخری همیشه 9.99 یورو هست! الان من میخواستم این آلبوم بخرم که با این قیمت و کیفیت نمی صرفه برام! فقط سایتتون یه مرجع هست برای خیلی ها؛ برای پیدا کردن آلبوم های جدید و گوش دادن به دمو هاشون و اگه طرف خوشش بیاد میره دانلود میکنه یا فیزیکی می خره!
  • beeptunes
   بیپ‌تونزپاسخگزارش
   ۲۱ مهر ۱۳۹۷
   با سلام بنا به بالا بودن قیمت تولید و نشر یک آلبوم در حوزه موسیقی به در خواست ناشرین محترم، قیمت فروش دیجیتال آثار پس از کسر هزینه تولید فیزیکال آلبوم خواهد بود. آلبوم هایی که به دو صورت ولتی و قاب شیشه ای در بازار موسیقی ایران با قیمت 10 هزارتومان و 20 تا 25 هزارتومان عرضه می شوند. آلبوم هایی که صرفا قاب شیشه ای تولید می شوند پس از کسر هزینه تولید و با قیمت درخواستی ناشرین بروی سایت بیپ تونز عرضه می شوند.
   ۰ / ۲۰۰۰
   شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...