موسیقی کودک
موسیقی کودک


آلبوم «ترنج» از «محسن نامجو»، با آهنگسازی خود او و با همکاری «نوید اربابیان» و «عبدی بهروان فر» ساخته شد.
نوازندگی آلبوم «ترنج» را اعضای گروه «ماد» به همراه «امید نیک بین»، «مهدی ابراهیمی»، «محمدعلی عبدی منفرد»، «کیارش اعتماد سیفی»، «کاوه اعتماد سیفی»، «شهریار مسرور» و «علی منصوریان» انجام داده اند..
ترانه های «ترنج» سروده حافظ، مولانا، خواجوی کرمانی، باباطاهر، عطار و یک ترانه محلی افغانی در آهنگ «واوا لیلی» است که آهنگ «زلف»، «رو سر بنه به بالین»، «ترنج» و «جُره باز» مشهورتر از بقیه شده اند.
سبک «ترنج»ترکیبی از موسیقی سنتی ایرانی با سبک های موزیک غربی مثل راک، بلوز، جاز و کانتری است.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
۲۱ نظر
 • Hanie Rezaee
  Hanie Rezaeeپاسخگزارش
  ۶ تیر ۱۳۹۸
  نامجو خیلی وقته مجاز نیس دیگه اصلا ایرانم که نیست درامد فروش آلبومشو به کجا میدید شما؟ خودش گفته اگر حس کردید پولی بابت آهنگا باید پرداخت کنید به جاهایی مثل محک کمک کنید چرا شما میفروشید آهنگاشو وقتی مطمئنا پولی به دست صاحب اثر نمیرسه؟
  • beeptunes
   بیپ‌تونزپاسخگزارش
   ۹ تیر ۱۳۹۸
   تمامی آثاری که در سایت بیپ‌تونز وجود دارند با اجازه هنرمند و با بستن قراردادی میان صاحب اثر و بیپ‌تونز آپلود شده‌اند. باید در نظر داشت که همواره هنرمند از نظر حقوقی صاحب اثر نیست بلکه در برخی موارد هنرمندان حقوق آثار خود را طی قراردادی به ناشر، تهیه‌کننده یا شخص دیگری می‌فروشند. در این صورت درآمدهای حاصل از فروش به این شخص می‌رسد. اگر صاحب مادی اثر نیز هنرمند باشد، به صورت مستقیم با او قرارداد بسته شده و درآمد حاصل به شخص هنرمند می‌رسد.
   ۰ / ۲۰۰۰
  • hemmat noori
   hemmat nooriپاسخگزارش
   ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
   این کجایش موسیقی است ؟! با احترام به طرفداران نامجو ، واقعا حیف از این اشعار ناب عرفانی که اینقدر سخیف و مبتذل بیان شوند !! این نوعی ابتذال عامیانه است اگرچه میدانم که عده ای نمی پذیرند و ممکن است ناراحت نیز بشوند ! اما باید احترام ادبیات را نگاهداشت من واقعا بسیار متأسفم .
    ۰ / ۲۰۰۰
   • Hamid Mohebi
    Hamid Mohebiپاسخگزارش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
    نامجو از نوابق انگشت شمار حال حاضر موسیقی ایرانی است
    • علیرضا ذبیحی
     علیرضا ذبیحیپاسخگزارش
     ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
     آخه تو که نمیدونی نوابغ با غین نوسته میشه برو سر کوچه خودتون فوتبال بازی کن!
     • Hamid Mohebi
      Hamid Mohebiپاسخگزارش
      ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
      شنوند باید عاقل باشه نوسته
      ۰ / ۲۰۰۰
     • nima.khanjani24
      nima.khanjani24پاسخگزارش
      ۲۸ امرداد ۱۳۹۴
      یه سوال داشتم چه جوری عکس میشه گذاشت؟تو پروفایلم رفتم نتونسم
      • beeptunes
       بیپ‌تونزپاسخگزارش
       ۲۸ امرداد ۱۳۹۴
       دوست عزیز دوستانی که تصویر برای خود دارند از طریق اکانت disqus خود تصویر انتخاب می نمایند. این امکان در حال حاضر در سایت وجود ندارد.
       ۰ / ۲۰۰۰
      • حامد قاسمی
       حامد قاسمیپاسخگزارش
       ۲۲ امرداد ۱۳۹۴
       چطوری گوش میدید صدای این آقا رو اه حالم بهم خورد وق وق وق
       • جواد قاسمی
        جواد قاسمیپاسخگزارش
        ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
        دوست عزیز شاید از نظر شما این صدا وق وق باشد اما هر چه باشد از هر خواننده سنتی دیگری بهتر و سر تر است . سیک موسیقی او جزو سبک تلفیقی هنرمندانه ای است که اکثر مردم آن را دوست دارد . محسن نامجو از نظر من و از نظر اکثر موسیقی دان ها بهترین سبک را دارد و بسیار هنرمندانه عمل کرده است . هیچ وقت محسن نامجو وق وق نکرده و نمی کند . بهتر است خوانندگان سنتی و تلفیقی بروند و شاگرد او باشند تا موسیقی را یاد بگیرند .
        ۰ / ۲۰۰۰
       • نادر فرود
        نادر فرودپاسخگزارش
        ۲۲ امرداد ۱۳۹۴
        محسن نامجو موسیقی‌دان، خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده سه تار متولد اسفند ۱۳۵۴ تربت جام است. وی آموزش موسیقی را از نوجوانی با نت‌خوانی و آواز آغاز کرده و سپس ردیف موسیقی ایرانی را ابتدا نزد استاد شاکری و سپس نصرالله ناصح‌پور(ردیف دان نامی) آموخت. نامجو سه‌تار نوازی را هم نزد عظیم شکرخواه؛ نوازنده و سازساز خراسانی فرا گرفت. نامجو پس از دوران دبیرستان در رشته موسیقی در دانشکده هنرهای زیبا پذیرفته شد ولی پس از مدتی، در بهمن ۷۶ دانشگاه را نیمه‌کاره رها کرد و فعالیت خود را به شکل تجربی و غیر آکادمیک ادامه داد. مشخصه آثار نامجو «تلفیق» است: تلفیق سبک‌های مختلف موسیقی ایرانی و خارجی و تلفیق اشعار کلاسیک با شعرهایی که خود می‌سراید. در موسیقی‌های او گوشه‌هایی از سبک‌های راک، سنتی، بلوز، جاز و محلی را می توان پیدا کرد. استفاده از صداهای نامتعارف در اجرای آثار و بهره گیری از شعرهای مولوی، حافظ و جامی گرفته تا شاعران نامی معاصر و افزودن تعبیراتی کوچه بازاری از دیگر ویژگی‌های کاری وی به شمار می رود. اولین آلبوم رسمی محسن نامجو با عنوان ترنج توزیع عمومی شد.
         ۰ / ۲۰۰۰
        • احمد مهرپرور
         احمد مهرپرورپاسخگزارش
         ۱۶ امرداد ۱۳۹۴
         ببخشید مگه غیرمجاز نبود نمیدونم می گن تو یکی از شهرهاش سوره شمس مسخره کرده و اینکه به سایشس که میرم فیلتره
          ۰ / ۲۰۰۰
         • نادر فرود
          نادر فرودپاسخگزارش
          ۱۶ امرداد ۱۳۹۴
          زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم... :|
           ۰ / ۲۰۰۰
          • نادر فرود
           نادر فرودپاسخگزارش
           ۱۶ امرداد ۱۳۹۴
           زنده باد نامجو... زنده باد بییپ تونز :))))))) چرا اطلاع رسانی نکردید دوستان عزیز بییپ تونزی؟! زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم...
           ۰ / ۲۰۰۰
          • beeptunes
           بیپ‌تونزپاسخگزارش
           ۱۵ امرداد ۱۳۹۴
           این مجموعه حاصل همکاری مشترک رهگذر هفت اقلیم و آقای محسن نامجو بوده و مالکیت مادی و معنوی این اثر برای تهیه کنندگان محفوظ می باشد. توزیع فیزیکی این اثر را حوزه هنری به عهده داشته است ولی حق توزیع دیجیتال متعلق به تهیه کنندگان اثر است.
            ۰ / ۲۰۰۰
            شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...