گاه فراموشی
گاه فراموشی
آهنگ مرثیه ی سکوت (قطعاتی برای گیتار کلاسیک)

دانلود آلبوم مرثیه ی سکوت (قطعاتی برای گیتار کلاسیک)

قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز:۴۰,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید

آلبوم مرثیه‌ی سکوت اثری است با آهنگسازی و نوازندگی پیمان فخاریان. این هنرمند پیش از اینآثار متعددی از جمله آلبوم گیومه و آلبوم آینه‌ای برای تاریکی را منتشر کرده بود. مجموعۀ حاضر شامل شانزده آهنگ بی‌کلام از تک‌نوازی گیتار کلاسیک است. قطعات اکثراً ریتمی ملایم و حال‌وهوایی آرامش‌بخش دارند. 

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :آوای گل آهنگکد کتابخانه ملی:  ۳۱۱۹۲و
۲ نظر
 • هلیا هنرمند
  هلیا هنرمندپاسخگزارش
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  سرگردانی سحرآمیزی که کل آلبوم مخاطب را با خود می کشاند در قطعه مرثیه سکوت احساس پری که خود را به جریان باد سپرده و از پروازی که زمان افولش را نمی داند لذت می‌برد را به مخاطب القا می‌کند و در قطعه تبلور در تاریکی، انگار که از سقوط خود خبر دار شده است و ناله ای غرور‌آمیز با بازگو کردن حکایت خود سر می‌دهد. در آخرین کار آلبوم، فضا هم چنان مبهم است اما رضایتی تلخ و در عین حال سرور آمیز از انتظاری ناآشنا در خود دارد. شاهکاری نادر برای گیتار کلاسیک.
  • پیمان فخاریان
   پیمان فخاریانپاسخگزارش
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
   سلام هلیا جان ممنون از این روایت زیبا خوشحالم که کارها رو دوست داشتی و ارتباط گرفتی
   ۰ / ۲۰۰۰
  • مرتضی لشگری
   مرتضی لشگریپاسخگزارش
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
   کیف کردیم آقای فخاریان.
   • پیمان فخاریان
    پیمان فخاریانپاسخگزارش
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
    محبت داری مرتضی جان ، بیشتر این کارها روی اشعار سهراب سپهری ساخته شده یا تو فضایی شعری سهراب بنا بر این با خوندن این شعرا بیشتر می تونی تو فضای موسیقی قرار بگیری
    • مرتضی لشگری
     مرتضی لشگریپاسخگزارش
     ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
     آقای فخاریان نازنین،طبق دستور شما گوش دادن آلبوم را با خوانش اشعار سهراب بزرگ همراه کردم.تجربه ی بسیار لذت بخشی بود.ویژه هم ممنونم بابت تبلور در تاریکی که چرخ دنده های ذهنمو روغن کاری کرد.عجب ملودی محکم و پر قصه ای داره.مثل چرخش ساده.راستی شما در اینیستا هم هستید تا من با هنرمند محبوبم در ارتباط باشم؟
     • پیمان فخاریان
      پیمان فخاریانپاسخگزارش
      ۲ اسفند ۱۳۹۹
      سلام مرتضی جان خوشحالم که مخاطبی فهیم و علاقمند دارم و باز هم خوشحالم که کارها رو دوست داشتی id man: @payman_fakharian در تماسیم عزیز
      ۰ / ۲۰۰۰
      شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...