آیینی
آیینی
آهنگ دلنواز (آثاری از غلامحسین بیگجه‌خوانی)

دانلود آلبوم دلنواز (آثاری از غلامحسین بیگجه‌خوانی)

اثری از: 

پریچهر خواجه

قیمت CD آلبوم در فروشگاه‌ها:۵۰,۰۰۰ ت قیمت فایل آلبوم در بیپ‌تونز:۴۰,۰۰۰ ت افزودن به سبد خرید

آلبوم دلنواز (آثاری از غلامحسین بیگجه‌خوانی) اثری است از پریچهر خواجه. در یادداشت استاد حسین علیزاده در این مجموعه می‌خوانیم: ترنم نواهای جاودان مورد توجه عام و خاص در دل تاریخ ماندگار است؛ نواهایی که از دل برخاسته و به دل نشسته است. رنگ و طپش زیبای دو ساز قانون و نقاره جانی تازه و دلنشین به نغمه‌های آشنا بخشیده است. طنین صدای ظریف، زلال و دلنشین قانون با نوازش پریچهر خواجه این مژده را در خود دارد که دیگر قانون ساز مهجوری نیست. او دلدادگی خود به هنر نواختن را همواره به شاگردان بی‌شمار خود نیز آموخته است. فعالیت مستمر و مسئولانه‌ی هنری در زمینه اجرا و آموزش موسیقی از او چهره‌ای آشنا و معتبر در جامعه هنری به جای گذاشته است. همراهی هنرمند محبوب و پر احساس، وحید اسدالهی، که پیوسته با شور و شوقش جانی تازه به اجراهای موسیقی در عرصه‌های مختلف بخشیده، لطف و زیبایی این اثر را به اوج خود رسانده است. هم‌نوایی دو ساز سرشار از احساسات عاشقانه و حماسی است. مجموعه آثار منتخب از استاد غلامحسین بیگجه‌خانی ادای دینی است که هنرمندان پریچهر خواجه و وحید اسدالهی به آن همت گماشته تا قدردان و پاسدار هنر این استاد دلنواز بوده باشند.
نوازندگی قانون را پریچهر خواجه بر عهده داشته و وحید اسداللهی با نوازندگی دایره و نقاره او را همراهی کرده است. 

مجموعه تصاویر آلبوم
۱ نظر
 • Sipan SS
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰
  سلام دوستان گرامی اگه امکانش هست مجموعه تصاویر آلبومای ماهور رو مثل قطعات بصورت مستقل قیمت بزنین تا بشه برای مطالعه بیشتر آلبوم قبل از خرید تهیه ش کرد.
  • beeptunes
   بیپ‌تونزپاسخگزارش
   ۲۳ آبان ۱۴۰۰
   سلام کاربر عزیز متاسفانه چون ناشر درخواست داشتن که مجموعه تصاویر بعد از خرید آلبوم قابل دانلود باشن لذا درخواست شما قابل اجرا نیست
   ۰ / ۲۰۰۰
   شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...