آیینی
آیینی

آلبوم «سپردمت به جاده‌ها»،تازه ترین اثر سالار عقیلی و مسعود پیروی با همراهی بهنام ابولقاسم است ، این آلبوم دارای 8 ترک در سبک پاپ است. آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» شامل قطعاتی چون آفتاب می‌شود با شعری از فروغ فرحزاد، آغوش با شعری از اکبر آزاد، حسرت پرواز با شعری از سایه، اشک پروانه‌ها و سپردمت به جاده‌ها با شعری از احسان افشاری، بی تو ماندم با شعری از علیرضا کلیایی، رفتی ولی کجا با شعری از اطهری کرمانی و شیدا با شعری از اسماعیل امینی است که نوازندگانی چون میثم مروستی و پدرام فریوسفی: ویولن و ویولا، آتنا اشتیاقی: ویولنسل، رضا فرهادی:کنترباس، سایوری شفیعی: کلارینت، بهنام ابوالقاسم: پیانو و آکاردئون، بهتاش ابوالقاسم و رضا فرهادی: درامز، میثم مروستی: شورانگیز،علیرضا دریایی: کمانچه و فریدون بهرامی: سازهای الکترونیک به اجرا پرداخته‌اند.

مسعود پیروی درباره این آلبوم گفت: آلبوم «سپردمت به جاده‌ها» دراماتیک است، این اثر در عین عاشقانه بودن، درام است که فضای خیلی شاد و روشنی ندارد. درواقع این اثر یک جریان و یک روایت زندگی است و تا حدی سعی کردم لحظه‌هایی از روز و ماه و سال هر کدام از ما در آن تداعی شود.

هم اکنون می توانید این آلبوم را به صورت قانونی از سایت بیپ تونز دانلود کنید.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :مسعود پیرویکد کتابخانه ملی:  ۳۸۳۹۷و
۳ نظر
 • Mostafa Bagherzadeh
  Mostafa Bagherzadehپاسخگزارش
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱
  سالار عقیلی همین که در صدا و سیما حاضر میشه به خودش و هنرش و تمام هنرمندان بزرگ خیانت کرده. صدا و سیما جای مانکناس
   ۰ / ۲۰۰۰
  • چکاوک چمن گلی
   چکاوک چمن گلیپاسخگزارش
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱
   کسی مشکلی با این که سالی ۵ ۶ ۷ تا آلبوم از ایشون منتشر بشه نداره چیزی که خیلی جالبه جناب عقیلی حتی زحمت گشتن شعر جدید برای آواز رو به خودشون نمیدن. ۲ قطعه آوازی آلبوم الان دست کم به مدت ۱۵ سال هست در کنسرت ها و آلبوم های دیگر و در همین مایه ها دارن اجرا می کنند . هیچ گونه نوآوری یا حتی تنوعی در نوع خوانش؛ ملودی سازی و حتی انتخاب اشعار وجود نداره . صدای ایشون کاملا تحلیل رفته و چیزی جز تکراری خسته کننده در آثار وجود نداره . واقعا یعنی کسی نیست تو سایت های موسیقی صداوسیما نقد کنه آثار ایشون رو ؟
    ۰ / ۲۰۰۰
   • محمد زینی وند
    محمد زینی وندپاسخگزارش
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱
    در حالیکه خوانندگان کار درست کشور دو سه سالی یک آلبوم منتشر میکنن، جناب سالار عقیلی عزیز سالی حداقل دو آلبوم منتشر میکنه! در محدوده شهریور 1399 تا آذر 1400، هفت آلبوم از ایشون منتشر شده!
     ۰ / ۲۰۰۰
     شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...