موسیقی کودک
موسیقی کودک

آلبوم «هرچه بود گذشت» اثری از «فرید نجم‌الدین» و با صدای «مجتبی عسگری» است. این اثر در سبک موسیقی سنتی و آوازی و شامل شش تصنیف از ساخته‌های فرید نجم‌الدین می‌باشد. در ساخت این قطعات از سروده‌های مولانا، حافظ، فریدون مشیری، هوشنگ ابتهاج، ایرج دهقان و پرویز حقیقت استفاده شده است. هر قطعه حال و هوا و فضای خاص خود را دارد و در دستگاه‌های ماهور، شور، چهارگاه و آواز افشاری آهنگسازی شده اند. از نوازندگان می‌توان به مهران امیدیان، مهرداد ناصحی، علیرضا دریایی، آتنا اشتیاقی، وصال صالحیان و سینا شکری اشاره کرد.

مجموعه تصاویر آلبوم
رایگاندانلود
ناشر :چکاوک زنده رود اسپاداناکد کتابخانه ملی:  ۱۸۳۱۷و
۱ نظر
 • نیما NIMA
  نیما NIMAپاسخگزارش
  ۱۵ تیر ۱۳۹۶
  اگر از هر ترک یک پیش پخش 30 یا 40 ثانیه ای بذارید بهتر میشه تصمیم گرفت و با علاقه بیشتری خرید کرد. به هر حال برای خرید هر چیزی باید از اون کالا یا خدمات یا هنر آگاهی داشت. همونجور که کسی نقاشی ندیده را نمیخره،نمیشه موسیقی شنیده نشده هم نسبت به اون اشتیاق داشت.
  • beeptunes
   بیپ‌تونزپاسخگزارش
   ۱۶ تیر ۱۳۹۶
   کاربر گرامی این امکان از ابتدا در بیپ تونز وجود دارد که گزیده ای از آهنگها را شنیده و سپس خریداری کنید. در سایت جدید با کلیک بر روی تصویر کوچک هر آهنگ گزیده پخش می شود. اگر آهنگ را خریداری کرده باشید، کل آن با کیفیت 128 کیلوبایت پخش می شود.
   ۰ / ۲۰۰۰
   شما در حال گوش دادن به رادیو بیپ تونز هستید ...